Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tęczowa flaga na balkonie kamienicy w Lublinie. Interweniowała administracja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lipca 2019 r. o 15:22 Powrót do artykułu
po prostu oznaczyli swoje mieszkanie, że tutaj mieszkają odmieńcy i nie należy ich traktować poważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko ludziom innej orientacji. Ale czym innym jest brak dyskryminacji, a czym innym manifestowanie. W zasadzie to jestem przeciwna obu stronom - i tym demonstrującym poparcie, i tym wszystkim ograniczonym, którzy z tęczą mają już paranoję i "obraża" ich uczucia. Przesada w każdą stronę jest zła. I jakoś nikt nie zauważył, że im bardziej jedna strona jest aktywna, tym bardziej nakręca tą drugą. A można by było sobie normalnie po cichu żyć, zgodnie ze swoimi przekonaniami i nie wchodzić sobie wzajemnie w drogę. Ale przecież z wojenkami jest ciekawiej, nieważne że często wychodzi się przy tym na idiotów ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek jest obsrany reklamami. To prawdziwym polakom nie przeszkadza. Syf może być, ale to nasz syf. Swojskie łajno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toć glinę można sobie kopać w zaciszu domowym po co epatować się z tym publicznie i chodzić po ulicach z gołymi zadami deprawując dzieci a i dorosłych większość nie chce tego oglądać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle: Tęczowa flaga deprawuje dzieci? A rzucanie przestrzeń publiczną: " je...ć ku...y, pierd...ne pedały, wypier...ć, tęczowe skurw...y" to nie demoralizuje? Masz pogięty system wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mężczyzna NA SMYCZY NA KOLANACH PRZEBRANY ZA PSA trzymany przez innego prawie gołego mężczyznę - obok stoi male dziecko... co sobie myśli ????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego PiS będzie rządził wiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geje, lesbijki są często zwykłymi ludźmi. To na ich plecach, za przeproszeniem, chcą wspinać się, przemawiać i jeździć ci, którzy będą prowokować i profanować. To ruch ideologiczno-polityczny stara się poprzez tzw. obronę praw innych orientacji, narzucić nie tylko poprawność, ale też nowe prawo z cenzurą, ograniczeniem wolności i pakowaniem do więzień krytykujących LGBTQ. POd pozorem walki z tzw. faszyzmem nowej zmiany ma zostać wprowadzony nowy faszyzm z cenzurą LGBTQ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzegorzu, niech Pan wywiesi flagę w barwach Watykanu. Zobaczymy, czy administracja tez każe ją zdjąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMEN GUTEN MOGEN LGBT OFF ;) Fuuuuu platforma, sld, biedronie lgbt FUUUUU
 Ale ty jesteś po***y. Żal mi ciebie. ("ty" i "ciebie" specjalnie z małej litery)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko tęczy żal...wszystko człowiekowi obrzydzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chazarskie zboczenia,zawsze do wyleczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będą żydzi uczyć nas historii, nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Grzegorz, być może ze swoim partnerem Emilem, jest w polityce od lat 90, więc widać jednoznacznie czemu mają służyć takie propagandowe prowokacje - tylko wypromowaniu się, by jak każdy lewak żyć z pieniędzy innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyślam się że chodzi o Grzegorza lewaka prowokatora. Przestań ściemniać, kto cię zna ten wie jaki jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agorafobia - lęk przed otwartą przestrzenią. Klaustrofobia - lęk przed zamknięciem w małej przestrzeni. Arachnofobia - lęk przed pająkami. Homofobia - NIENAWIŚĆ(!!) do osób homoseksualnych. (SIC!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy polską flagę też by kazali ściągać, bo "szpeci" ;) Nie wiem, ale się domyślam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego jestem homofobem - to nie my w hodzimy im do sypialni, to oni nas do niej wpychają - NIE INTERESUJE MNIE ŻE PEDRYLE WALĄ SIĘ W TUŁKI, NIE CHCĘ MIEĆ Z TYM NIC WSPÓLNEGO KTO Z KIM I CO, JA NIE CHCR O TYM WIEDZIEĆ, PO CO WYWIESZACIE TE FLAGI I WKURWIACIE LUDZI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze... Kochany Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, dokopać ped@łom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...